Akacjowe Zacisze 066

Akacjowe Atrakcje

Ogrodowe Spa

Akacjowe Zacisze przygotowało dla Gości strefę relaksu. Podczas pobytu macie Państwo możliwość korzystania z sauny oraz bali. Kąpiele w gorącej wodzie w beczce oraz seanse w saunie parowej z naturalnego drewna towarzyszą ludziom w krajach Skandynawskich oraz na Dalekim Wschodzie od wieków. Niezapomniane chwile spędzone w niesamowitej atmosferze oraz błogim cieple ukoją zmysły i zregenerują organizm. Położenie sauny i bali w przepięknym zakątku ogrodu pozwala cieszyć się spokojem i wyjątkową intymnością. Seanse w Akacjowym Spa mają nieoceniony wpływ na zdrowie duszy i ciała wykorzystując przy tym dobra natury:

  • zwiększają odporność organizmu
  • oczyszczają pory skóry
  • odeprężają całe ciało- ulga dla mięśni i stawów
  • rozszerzają naczynia krionośne
  • pomagają pozbyć się toksyn z organizmu
  • poprawiają wygląd sylwetki
  • poprawiają samopoczucie.


Korzystanie z Ogrodowego Spa jest usługą dodatkowo płatną, przeznaczoną dla Gości nie mających przeciwwskazań zdrowotnych.

Balia do dyspozycji Gości oddawana jest od marca do listopada, natomiast sauna parowa jest czynna cały rok.

Plac zabaw- Zaczarowany Ogród

 

W Zaczarowanym Ogrodzie czarodziejskie drzwi prowadzą do baśniowego świata dla Najmłodszych. Wchodzących wita zamieniony w żabę królewicz i zaprasza do odszukania żaby- królewny, do spotkania z dziewczynką w kapeluszu, wróżkami, do zabawy w domku, szałasie, piaskownicy, na zjeżdżalni i huśtawce; do odpoczynku w hamaku i przy stoliczku. A wszystko w otoczeniu ptaków i innych bajkowych stworzeń.

Zapraszamy- miłej zabawy!

Miejsce na ognisko

A jeśli będziecie mieć ochotę na wpatrywanie się w magiczne płomienie ognia i zjedzenie pysznej, bieszczadzkiej kiełbasy pod niebem pełnym gwiazd specjalnie dla Was przygotowaliśmy do tego miejsce przeznaczone na rozpalanie ogniska. Pamiętacie ten niesamowity zapach i smak przekąsek z ogniska oraz niezapomniane wieczory, pełne radości i uśmiechu spędzone z przyjaciółmi przy blasku połyskujących płomieni… jeśli tak, w Akacjowym macie okazję, aby to powtórzyć.


*Drewno do ogniska płatne dodatkowo.

Akacjowy ogród

Jednym z atutów Akacjowego Zacisza jest niewątpliwe otaczający ogród z mnóstwem bajecznie kolorowych i pachnących kwiatów oraz soczyście zielonych krzewów i drzew. Obszar ponad 3 ha oferuje wiele cichych i spokojnych zakątków z ukrytymi między drzewami hamakami, wygodnymi leżakami oraz pniaczkami zachęcającymi Gości do odpoczynku pod rozłożystymi i pachnącymi lipami. Otaczająca, nieskazitelna natura, melodyjne trele ptaków, błękit nieba, leniwie świecące słońce, piękne widoki oraz szum drzew i strumyka zrelaksują każdego i sprawią, że pobyt w Akacjowym Zaciszu zapadanie na długo w pamięci.

Bieszczadzki wieczór najlepiej spędzić podziwiając romantyczny i zapierający dech zachód słońca, który można podziwiać z Akacjowego tarasu, będącego przedłużeniem salonu.

Zakochaj się w Akacjowym spokoju!