Akacjowe Zacisze 066

Akacjowe Atrakcje

Ogrodowe Spa

Akacjowe Zacisze przygotowało dla Gości strefę relaksu. Podczas pobytu macie Państwo możliwość korzystania z sauny oraz bali. Kąpiele w gorącej wodzie w beczce oraz seanse w saunie parowej z naturalnego drewna towarzyszą ludziom w krajach Skandynawskich oraz na Dalekim Wschodzie od wieków. Niezapomniane chwile spędzone w niesamowitej atmosferze oraz błogim cieple ukoją zmysły i zregenerują organizm. Położenie sauny i bali w przepięknym zakątku ogrodu pozwala cieszyć się spokojem i wyjątkową intymnością. Seanse w Akacjowym Spa mają nieoceniony wpływ na zdrowie duszy i ciała wykorzystując przy tym dobra natury:

  • zwiększają odporność organizmu
  • oczyszczają pory skóry
  • odeprężają całe ciało- ulga dla mięśni i stawów
  • rozszerzają naczynia krionośne
  • pomagają pozbyć się toksyn z organizmu
  • poprawiają wygląd sylwetki
  • poprawiają samopoczucie.


Korzystanie z Ogrodowego Spa jest usługą dodatkowo płatną, przeznaczoną dla Gości nie mających przeciwwskazań zdrowotnych.

Plac zabaw- Zaczarowany Ogród

(wkrótce)

W Zaczarowanym Ogrodzie czarodziejskie drzwi prowadzą do baśniowego świata dla Najmłodszych. Wchodzących wita zamieniony w żabę królewicz i zaprasza do odszukania żaby- królewny, do spotkania z dziewczynką w kapeluszu, wróżkami, do zabawy w domku, szałasie, piaskownicy, na zjeżdżalni i huśtawce; do odpoczynku w hamaku i przy stoliczku. A wszystko w otoczeniu ptaków i innych bajkowych stworzeń.

Zapraszamy- miłej zabawy!

Miejsce na ognisko

A jeśli będziecie mieć ochotę na wpatrywanie się w magiczne płomienie ognia i zjedzenie pysznej, bieszczadzkiej kiełbasy pod niebem pełnym gwiazd specjalnie dla Was przygotowaliśmy do tego miejsce przeznaczone na rozpalanie ogniska. Pamiętacie ten niesamowity zapach i smak przekąsek z ogniska oraz niezapomniane wieczory, pełne radości i uśmiechu spędzone z przyjaciółmi przy blasku połyskujących płomieni… jeśli tak, w Akacjowym macie okazję, aby to powtórzyć.


*Drewno do ogniska płatne dodatkowo.

Akacjowy ogród

Jednym z atutów Akacjowego Zacisza jest niewątpliwe otaczający ogród z mnóstwem bajecznie kolorowych i pachnących kwiatów oraz soczyście zielonych krzewów i drzew. Obszar ponad 3 ha oferuje wiele cichych i spokojnych zakątków z ukrytymi między drzewami hamakami, wygodnymi leżakami oraz pniaczkami zachęcającymi Gości do odpoczynku pod rozłożystymi i pachnącymi lipami. Otaczająca, nieskazitelna natura, melodyjne trele ptaków, błękit nieba, leniwie świecące słońce, piękne widoki oraz szum drzew i strumyka zrelaksują każdego i sprawią, że pobyt w Akacjowym Zaciszu zapadanie na długo w pamięci.

Bieszczadzki wieczór najlepiej spędzić podziwiając romantyczny i zapierający dech zachód słońca, który można podziwiać z Akacjowego tarasu, będącego przedłużeniem salonu.

Zakochaj się w Akacjowym spokoju!